خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کشاورزی و دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

سلام. دوستان من یک مرغ مینا دارم که مدتی هست به نظرم مریض هست و پرهای دور نوکش ریخته. غذای مرغ مینای من معمولاً ترکیبی از مقداری دان پلت و میوه عموما سیب بوده. بجز پلت غذای دیگه هم سراغ نداشتم که بهش بدم. لطفا راهنمایی کنید که آیا مشکل از غذای پلت به مرغ مینا بوده یا این که بیماری دیگه ای هست؟ می تونم به جز پلت به پرندم پروتئین هم مثل میل ورم بدم چون فکر می کنم شاید کمبود پروتئین داخل اون دان پلت عامل این مشکل بوده؟


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید، کشاورزان ،دامداران ،مرغداران و علاقمندان ،صنعتگران و آشنایی باتولید کنندگان و بهره برداران تمامی حوزه های کشاورز(زراعت، باغبانی، دام،شیلات،مکانیزاسیون،آبیاری،آفات و بیماری ها،تغذیه خاک و سموم) ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید، بازاریابی کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

3 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-10-01 19:58
تعداد مشاهده: 60 بار
آخرین به روز رسانی: 98-10-25 16:45