خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کامپیوتر و فناوری اطلاعات گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

من خودم سئوکارم و مدیریت سایت های مختلف را انجام می دهم بستگی به شرایط مختلف و سابقه سایت داره مثلا دوتا سایت در یک حوزه به یک سئو کار پیشنهاد داده میشه اون سایتی که سن دامنه ان بیشتره اون سایت هزینه اش از این یکی سایت در قیمت گذاری کمتر هست برای \هزینه مدیریت سایت دنبال اونی که هزینه پایین میگیره به هیچ وجه نباشید.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتیدوعلاقمندان به مباحث کامپیوتر و فناوری اطلاعات ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

6 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-09-16 15:37
تعداد مشاهده: 100 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-11 11:25