خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید سبک زندگی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

\آموزشگاه آشپزی " آشپزشو قنادشو" با برگزاری دوره‎های آشپزی به صورت حضوری و آنلاین توسط استاد بین المللی خود این فرصت را به شما عزیزان میدهد تا مانند یک آشپز ماهر تمام فوت و فن آشپزی را یاد بگیرید و بتوانید \مدرک بین المللی آشپزی خود را نیز از این آموزشگاه دریافت کنید.

در این آموزشگاه دوره های \\ط\ر\ز\ \ت\ه\ی\ه\ \ح\ل\و\ا\\،\ \طرز تهیه برنج تایلندی، طرز تهیه خمیر پیتزا و ... را میتوانید آموزش ببینید.

\آموزشگاه آشپزی

\پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید،خانه دار ها وعلاقمندان به سبک و روش زندگی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

3 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-07-04 02:23
تعداد مشاهده: 320 بار
آخرین به روز رسانی: 98-08-15 18:34