خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید تفریح و سرگرمی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

استفاده از اینجور دستکشا هم دردسر زیاد داره و هم خطرناکه، چون زمانی که به منزل و محل کار می رسید باید دستاتونو کامل ضدعفونی کنید، وقتی از دستکش های لاتکس و یکبار مصرف استفاده می کنید زمانی که به مقصد میرسید کافیه دستکشو بندازید سطل زباله و با خیال راحت به کارتون برسید، چون این نوع دستکش ها هیچ منافضی ندارنو دستتون کاملا تمیز هستش.

برای خرید دستکش لاتکس می تونید به لینک زیر برید:

https://bit.ly/2YLkuSG0
Amir
در تاریخ 98-12-16 02:43

این جور دستکشا پر از منفذ هستن. هرچند که سایر دستکشای پلاستیکی هم منافذی دارن ولی خب کارایی بهتری دارن . جنگ یه قانون زیبا داره که میگه: اگه نمیتونی جلوی دشمنت رو خارج از قصرت بگیری، پس بزار وارد قصر بشه و نابودش کن!

بنظر من بجای اینکه خیلی روی دستکش و ماسک مانور بدیم، بهتره که با خوردن مواد مغذی و مفید ،سیستم ایمنی بدنمون رو تقویت کنیم که توان مقابلش با ویروس بیشتر بشه.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید، و علاقمندان به تفریح و سرگرمی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

4 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-12-15 10:21
تعداد مشاهده: 195 بار
آخرین به روز رسانی: 99-04-11 13:51