خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید مذهبی و معنوی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

فروردین امسال وام بیست میلیون تومانی برای ازدواج گرفتم...

به اندازه بیست میلیون بار به بهشت و جهنم فکر کردم...

با این دین سنگین که به بانک دارم اگه بمیرم بهشت می رم یا جهنم؟:-))))))

یا اگه قسطاش رو ندم و ضامن ها منو نفرین کنن چی؟:-@@@@@

همه اینا سوالایی بود که به ذهنم می‌رسید...

وقتی می خوای یه تعهد بلند مدت رو تو زندگیت ببندی حتما به فکر بهشت و جهنم میگفتی... چه کار شر باشه چه خیر... چه تعهداتش آسون باشه چه سخت؟... خدا تحت هر شرایطی آدمو مورد آزمون و خطا قرار میده...

من موقع ازدواج فهمیدم باید فقط به خدا توکل کرد... امیدوارم همه عزیزان به مراد دلشون برسن:-!!!!

بهترین ها رو از خدا براتون آرزو می کنم:-»»»»

برای من و خانومم دعا کنید:-›

0

فروردین امسال وام بیست میلیون تومانی برای ازدواج گرفتم...

به اندازه بیست میلیون بار به بهشت و جهنم فکر کردم...

با این دین سنگین که به بانک دارم اگه بمیرم بهشت می رم یا جهنم؟:-))))))

یا اگه قسطاش رو ندم و ضامن ها منو نفرین کنن چی؟:-@@@@@

همه اینا سوالایی بود که به ذهنم می‌رسید...

وقتی می خوای یه تعهد بلند مدت رو تو زندگیت ببندی حتما به فکر بهشت و جهنم میگفتی... چه کار شر باشه چه خیر... چه تعهداتش آسون باشه چه سخت؟... خدا تحت هر شرایطی آدمو مورد آزمون و خطا قرار میده...

من موقع ازدواج فهمیدم باید فقط به خدا توکل کرد... امیدوارم همه عزیزان به مراد دلشون برسن:-!!!!

بهترین ها رو از خدا براتون آرزو می کنم:-»»»»

برای من و خانومم دعا کنید:-›

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتیدوعلاقمندان به مباحث مذهبی و معنوی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

2 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-10-29 09:32
تعداد مشاهده: 90 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-31 16:58