خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید علمی، آموزشی و تحصیلی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

 برای رفع بی حوصلگی و خستگی در هر کاری سه عامل را بایستی در نظر بگیریم که با در نظر گرفتن این سه عامل به جای بی حوصلگی ، پر انرژی نیز می شویم این سه عامل به شرح زیر می باشد:

1-نیت 

2-لذت 

3- عاقبت

اگر نیت درست باشد و عاقبت یعنی نتیجه ای را که می خواهی بدست بیاوری در نظر بگیری از خواندن درس لذت می بری و حس خوب می گیری که باعث درک بیشتر موضوع درس می شود. 

و فقط نسبت به موقعیت و زمان مطاله باید مبتکرانه برنامه ریزی کنی تا بهترین نتیجه را بدست آوری. برای مثال زمان مطالعه ، زمان تغذیه و زمان استراحت را مدیریت کنی .

شاد و موفق باشید. 


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید،مشاوران تحصیلی ،دانشجویان و دانش آموزان و علاقمندان به مباحث علمی آموزشی و تحصیلی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

6 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-11-04 12:28
تعداد مشاهده: 269 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-06 23:25