خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید گردشگری گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

3

2


از مطلب خیلی خوبتون ممنونم. تنگ گمبیل هم یکی از جاذبه های گردشگری استان فارس است. اگر قصد اقامت در شیراز و دیدن جاذبه های گردشگری استان فارس را دارید، به وبلاگ شب مراجعه فرمایید.

www.shab.ir/blog
 

 0

بسیار زیبا بود...ممنون. لذت بردم

استان چهارمحال و بختیاری هم دارای آبشارهای زیبا و منحصر بفردی است. می تونید برای آشنایی از لینک زیر استفاده کنید.\https://www.byatour.com/post/The_most_famous_waterfalls_of_Chaharmahal_va_Bakhtiari_province


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید و علاقمندان به جاذبه های گردشگری ایجادشده است،مکانهای تفریحی و دیدنی را به اشتراک بگذارید،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

2 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-10-01 11:12
تعداد مشاهده: 761 بار
آخرین به روز رسانی: 98-12-14 10:56