خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید گردشگری گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

چشم انداز اصلی گردشگری کودک اینه که کودکان این سرزمین حق دارند که در محیطی مناسب آموزش درست ببینند و با طبیعت عجین شوند. یکی از بهترین راه ها سفر کردن کودکان به نقاط مختلف کشور هست تا ببینند، بشناسند، دوست داشته باشند و محافظت کنند. 

برگزاری تور کودک اصولی داره که حتماً باید اونا رو بدونید و کلی کلاس های مختلف بگذرونید تا به همه ابعاد این کار مسلط بشید. یکی از موضوع های آشنایی با اصول برگزاری تور کودک به صورت کلی هست که به شما می گه چطوری تور کودک برگزار کنید در کنار این کارگاه باید کلاس های موازی که برگزار می شه رو شرکت کنید. 

خانه گردشگری ویرا در این راستا ویدیوی آموزشی و مقالات علمی درباره شاخه های مختلف گردشگری کودک تولید و منتشر می کنه تا امکان دسترسی همه علاقه مندان فراهم بشه


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید و علاقمندان به جاذبه های گردشگری ایجادشده است،مکانهای تفریحی و دیدنی را به اشتراک بگذارید،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

7 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 99-04-25 11:25
تعداد مشاهده: 30 بار
آخرین به روز رسانی: 99-04-25 11:45