خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

0

بعید می دونم کسی با این نظر مخالف باشه که دخانیات و به خصوص سیگار بزرگترین عامل و نشانه بی مسئولیتی نسبت به زندگی حساب میشه.

عزیزانی که والدین سیگاری داشتن یا دارن باید نسبت به این موضوع هیچ واکنشی از خودشون نشون ندن و اونهایی که میخوام یه فرزند مسئولیت پذیر تربیت کنن باید از همون زمانی که تصمیم به آوردن بچه کردن دیگه لب به سیگار نزنن. اگر چه چنین چیزی انگار محاله پس چه بهتر که از همین الان لب به سیگار نزنن🤒🤒🤒


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-10 10:41
تعداد مشاهده: 120 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-24 22:39