خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

مسئولیت ما در قبال فرزندانمان این است که بدانیم که یک روز بزرگ می شوند ازدواج می کنند و اگر بخت یارشان باشد آن ها هم ازدواج می کنند. 

چهارشنبه سوری شاید کمترین خطری باشد که در راه رشد فرزندانمان در کمین شان وجود دارد: فقر، اعتیاد، فرار مغزها هر کدام از این کلمات می تواند زندگی فرزندانمان را به سمت و سوی خطرناکی سوق بدهد.

باید در آگاه کردن فرزندانمان از خطرات موجود بسیار با خود و با آنها صادق باشیم0
تصویر پروفایل

نادره تقی زاده

--نادره تقی زاده--

2313
| 4 2 2
--نادره تقی زاده--
نادره تقی زاده
در تاریخ 97-12-18 15:01

برای اینکه بیشتر بدانید مقاله "چگونه چهارشنبه سوری را برای فرزندتان ایمن کنید؟"را مطالعه کنید.پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-10 10:47
تعداد مشاهده: 321 بار
آخرین به روز رسانی: 98-07-01 03:06