خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

1

دلیل اینکه کودکان دست از تلاش بر می دارند ساده است. شما جزوه نوشتن و جزوه خواندن و امتحان دادن را تصور کنید. وقتی جزوه می نویسید با اینکه کار مثبتی میکنید اما باز هم استرس دارید چون میدانید نوشتن جزوه ناشی از شنیده های ناقصتان است و مرور بیش از حد جزوه حتی نمی تواند یک کلمه به دانشتان اضافه کند چون ماجرا از ریشه مشکل دارد.

شاید مسخره به نظر برسد اما من زمانی توانستم از مشروطی نجات پیدا کنم که سال آخر دانشگاه جزوه و جزوه نویسی را کنار گذاشتم و خودم همه درس ها را از روی کتاب خواندم.

خود من یک پسر و یک دختر دارم

همین که کودک خودش کتاب خودش را بخواند خودش لباس خودش را انتخاب کند و بپوشد و این که خودش گشنه شود و طلب غذا کند او را در سهل گیری های آینده زندگی آماده تر می کند.

من با این روش کودکان خودم را تربیت کردم و الان از اینکه هر دو فرزندم انسانهای راضی و هدفمندی هستند نهایت خشنودی را دارم


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-10 16:42
تعداد مشاهده: 150 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-24 22:47