خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

من مهندس برق هستم و مدتی را در منطقه عسلویه کار میکردم هوای عسلویه آلوده است و شرایط کار در این منطقه خیلی سخت است.

بعضا بعضی از دوستان مهندس علی رغم میل شخصی خودشان که من به آن واقف بودم گهگداری دور هم جمع می‌شدند و مشروبات الکلی و غیر الکلی که باز هم زیاد از ماهیتش اطلاع نداشتم مصرف می کردند.

از زمانی که دیدم یکی از آن عزیزان دچار نارسایی شدید کلیوی شدند و ناچار به عمل جراحی کلیه گردیدند رابطه ام را با همه آن ها قطع کردم

با این حال تمرکز اعصاب و آرامش ذهنی در آن شرایط کاری و به تنهایی آن هم در آن شرایط آب و هوایی خیلی سخت بود.

سه ماه تمرینات توجه آگاهی و ذهن آگاهی را انجام دادم و به آرامش کامل رسیدم

شما هم اگر این تمرینات را انجام دهید بعد از مدتی به آنها اعتیاد پیدا می کنید

هم آسان است هم بی هزینه است و هم زود جواب می دهد

با آرزوی موفقیت


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-10 16:58
تعداد مشاهده: 97 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-24 21:11