خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

تمام بحث دیگه برام جذاب نیس بحث رپ بوده برام. من اگه کلاه خودمو قاضی می کنم می گم به تجربه فهمیدم چطور یک چیز یک مدت خیلی برات جذاب میشه و کم کم برات از جذابیت میفته.

رپ یه نمونه خوب بود که چشمم رو به خیلی از واقعیت ها باز کرد

من زمانی رو رو شروع کردم که نیازی بهش نداشتم زندگیم خوب بود نامزدمو داشتم بیزنسمو میکردم و در آمد خودم رو تازه هم میخواستم وارد مقطع ارشد بشم

اون دوره رپ افتاده بود روی دور

روی این منطق که گوش بده ضرر نمیکنی رپو شروع کردم و شدم دانشمند رپ تاریخ رپ تاریخ دیس و دیس بک تاریخ کاور تاریخ همه چیز رو رو پیدا کردم تفاوت بین صداها و ریتم ها و رایم ها شباهت های رپ آمریکایی و ایرانی تاثیرات رپرها روی هم

اینا سه چهار سال وقتمو گرفت ولی هنوز هم حاضر نیستم بگم چنین تجربه ای داشتم 

چیزایی که با منطق بی ضرر بودن وارد زندگی آدم میشن همیشه مثل باکتری رشد میکنن و تا آدم رو مریض نکنن ول کن آدم نیستن

آدم باید برای انتخاب خودش ارزش قائل بشه

امین خدادادی
در 98-06-31 20:53

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

2 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-04-31 04:42
تعداد مشاهده: 54 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-31 20:52