خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

من هم همیشه دنبال این بودم که ببینم شخصیت ام رو چجوری می تونم مشخص کنم و بر طبق اون تکلیفم با خودم مشخص باشه که به یه آزمون شخصیت شناسی برخوردم ! به نظرم آزمون جالب و جذابی بود به شما هم توصیه می کنم یکبار سوال هاش رو جواب بدین و نتیجه رو ببینید. 
آدرس تست رو این جا میگذارم 

\http://drabrishamkar.com/test/mbti-test/ تست شخصیت شناسی  0

من تلاش های روانشناسی برای ایجاد اختلاف بین انسان ها و ایجاد دید ابزاری نسبت به انسانها رو نمی فهمم؟ یعنی ما واقعا باید افتخار کنیم نسبت به اینکه از دیگران متفاوتیم و حاضر شدیم انسانهایی رو انتخاب کنیم که مادام العمر بخوایم از قبلشون سود و منفعت ببریم؟

من به دیدگاه دینی خیلی بیشتر احترام می دارم که اختلاف بین انسانها رو ممنوع می کنه و سود هر شخص رو در ازای میزان خلوص و بندگی اون شخص نسبت به خدا تعیین می کنه.

مثل اینکه ما ریشه های دینی خودمون رو فراموش کردیم و بالاجبار رو آوردیم به اینکه پول بدیم تا ما رو روز به روز وحشیتر کنند.

کدوم روانشناسی حاضره به این سوالات جواب بده؟ اون که فقط تلاشش اینه که اسرار اتاق درمانش لو نره.

این روانشناسای عزیز حذف کردن خیلی از انسانها رو که واقعا میتونن دیدگاه های جالب تولید کنن.

خیلی از رپرها هستن که از جاهای خیلی سخت شروع کردن و به اینجا رسیدن که تونستن دیدگاه های خودشون رو بیان کنند.

اگه به حرف یه روانشناس میشستن و اول شخصیت مکملشون رو پیدا میکردن و بعد شخصیت خودشون رو میشناختن تا ابدالدهر مشغول هپروت سازی بودن و هرگز نمیتونستن قلم بردارن و یک خط شعر بنویسن.

بحث رو از رپ شروع کردم چون می خواستم ضعف اساسی روانشناسای عزیز رو نشون بدم که نمی تونن یک ثانیه بدون قضاوت زندگی کنند لابد میگن چرا خواننده پاپ معرفی نمی کنی که به دیدگاه عام مردم آشناتر باشه؟

من از خواننده های رپ عزیزی صحبت می کنم که راننده استپ و تپسی هستن و خیلی صادقانه تر و متواضعانه تر از هر روانشناسی به ملت خودشون خدمت می کنن. نه سیاسین نه تو زندانن نه ضد نظامن و نه این توهم و ایجاد میکنن که رپ و راک بر ضد سلامت روان انسان عمل می کنن


من به عنوان یه شهروند عادی از این اجتماع خیلی به این رپرها احترام می دارم و از صمیم قلب دوسشون دارم

امین خدادادی
در 98-07-01 15:02

من به عنوان یه شهروند معمولی از این اجتماع خیلی به این رپرها احترام می دارم و از صمیم قلب دوسشون دارم و اصلا به جفنگیات روانشناسی که خیلی ساده احساسات مذهبی مردم مومن ما رو زیر سوال میبرند اعتقادی ندارم...

کی گفته آدم باید پول داشته باشه بریزه تو شکم این روانشناسا تا بتونه خوشبخت بشه؟

خوشبختی با یه مسجد رفتن و نماز خواندن هم می‌تونه تامین بشه

امین خدادادی
در 98-07-01 15:06

وقتی اون روحانی رو میبینی که با افتخار رفته تک نفره شهر منچستر انگلیس بورسیه دکترا شده و الان داره تو دانشگاه درس میده میفهمی تمام دغدغه این اتاق ها و تیم ها و افراد روانشناس و روانپزشک اینه که علیرغم دم تکون دادنشون جلوی ملت که ما چنین ایم و چنانیم فقط دارن مردم رو میبرن به این سمت که باید از حکومت خودتون بترسید باید از سیستم سیاسی خودتون بترسید باید از اوضاع اقتصادی خودتون بترسید و به خاطر همه این ترس ها بیاید ما قرص های رنگی و وارنگ تا خرخره بهتون تحمیل می کنیم

عجیبه فردی که پیش روانشناس میره هرگز حق نداره آزادی موجود تو اجتماع رو ناشی از واقعیت های اجتماعی مجاز ببینه که دولت رایگان در اختیارش قرار داده و فقط باید بره تو تخیلات خودش دنبال نوعی از آزادی بگرده که در جامعه هیچ وجود خارجی ندارد.

این سیستمیه که روانشناسا برای دیوانه کردن ملت به اختیار گرفتن و اسمش رو گذاشتن تفاوت بنیادی هر فرد با فرد دیگه

امین خدادادی
در 98-07-01 15:14

به قرآن مجید زندگی کردن تو جمهوری اسلامی ایران خیلی راحت تر از زندگی تو یه کشوریه که تو رو به سلابه اقتصادی میکشه و آخرش هم مثل یه انگل تو رو از اجتماعش تف می کنه بیرون

امین خدادادی
در 98-07-01 15:17

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-09-18 13:51
تعداد مشاهده: 255 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-28 18:22