خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

جواب به تفاهم رسیدن یک چیز است: کنار گذاشتن تعصبات.

من مهندس برق و مدرس این رشته در دانشگاه هستم و زمانی که معاون یک بخش از دانشگاه بودم و از قضا وضع مالی بدی هم نداشتم دچار بحران خانوادگی شدم و پولم کفاف زندگیم را نداد.

با این که اوضاع مالی خانوادگیم خوب بود اما وقتی دیدم هیچ کدامشان کمکم نمی کنند از خانواده خانومم کمک گرفتم حدود ۱۵ سال در خانه آن ها زندگی کردم تا بالاخره اوضاع زندگی خودم را جمع و جور کردم

الان یک سال است که بازنشسته شده ام و علاوه بر خانه خودم دو خانه دیگر در جاهای خوب شهر دارم که اجاره آن ها را می گیرم0

میشه یه سوال خصوصی بپرسم ازتون؟

همسر شما در ماه چند بار برای شما \گل میخره؟


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-09-18 15:14
تعداد مشاهده: 573 بار
آخرین به روز رسانی: 98-11-24 21:09