خوش آمدید!

برای اینکه ایده هایتان نسوزد در این تالار به اشتراک بگذارید تا با تعامل با سرمایه گذاران تبدیل به محصول و در نهایت به تولید انبوه برسانید. همچنین صاحبان مشاغل که نیاز به طرحهای جدید دارند در این تالار مطرح نمایید تا از دیگر کاربران و ایده پردازان پاسخهای علمی و کاربردی بگیرید.و در صورت تمایل اختراع و ایده خود را با هماهنگی در فروشگاه جواب اینجا به فروش بگذارید.
برای فعالیت در این تالار ثبت نام کنید و عضو جواب اینجا شوید تا بتوانید ایده و خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید. 

0

0

تعمیرگاه ماشین بزن

خود من از بس تصادف کردم و ماشینم رو پیش صافکار و تعمیرکاران مختلف بردم الان یک پا مکانیک کامل شدم. اگه مثل قبلا حوصله ویراژ دادن رو داشتم و چند تا ماشین خراب زیر دستم داشتم حتما یه تعمیرگاه خانگی برای خودم راه اندازی می کردم ولی الان ماشینم خدا رو شکر سالمه و نیازی واسه اینکه بخوام دست به آچار بشم نمی‌بینم.

با صد میلیون بهترین تعمیرگاه رو راه اندازی می کنی

گاراژتو راه اندازی کن مطمئن باش پشیمون نمیشی

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

برای اینکه ایده هایتان نسوزد در این تالار به اشتراک بگذارید تا با تعامل با سرمایه گذاران تبدیل به محصول و در نهایت به تولید انبوه برسانید. همچنین صاحبان مشاغل که نیاز به طرحهای جدید دارند در این تالار مطرح نمایند تا از دیگر کاربران و ایده پردازان پاسخهای علمی و کاربردی بگیرند. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-06-07 09:49
تعداد مشاهده: 89 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-31 21:09