Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

0

تعمیرگاه ماشین بزن

خود من از بس تصادف کردم و ماشینم رو پیش صافکار و تعمیرکاران مختلف بردم الان یک پا مکانیک کامل شدم. اگه مثل قبلا حوصله ویراژ دادن رو داشتم و چند تا ماشین خراب زیر دستم داشتم حتما یه تعمیرگاه خانگی برای خودم راه اندازی می کردم ولی الان ماشینم خدا رو شکر سالمه و نیازی واسه اینکه بخوام دست به آچار بشم نمی‌بینم.

با صد میلیون بهترین تعمیرگاه رو راه اندازی می کنی

گاراژتو راه اندازی کن مطمئن باش پشیمون نمیشی

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

تالار خرید و فروش ایده با هدف ایجاد فضایی برای مطرح کردن ایده توسط ایده پردازان و تعامل آنان با سرمایه گذاران برای ثبت اخترع یا به تولید انبوه رساندن محصول و نیز ایجاد فضایی برای طرح سوال و ارائه پاسخ های علمی و کاربردی به سوال های مطرح شده توسط دیگر کاربران راه اندازی شده است.
برای فعالیت در آن ثبت نام کنید و عضو جواب اینجا شوید تا بتوانید ایده و خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید.
مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-06-07 09:49
تعداد مشاهده: 36 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-31 21:09