Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

1

من سالهاست ورزش های مختلفی انجام می دم و رژیم های غذایی مختلف و سبک های زندگی مختلفی رو تجربه می کنم

شهرهای مختلف زندگی کردم تیپ و قیافه و هیکل های مختلفی رو داشتم اما خب در نهایت تصمیم گرفتم یه ورزش طراحی کنم که همراه با سبک زندگی خاصی باشه

ورزش من ترکیبی از یوگا و ورزش کاراته است و از رژیم خام گیاه خواری و سبزی خواری می خوام توی این سبک از ورزش کمک بگیرم


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

تالار خرید و فروش اختراع با هدف ایجاد فضایی برای طرح ایده توسط ایده پردازان و تعامل آنان با سرمایه گذاران برای ثبت اخترع یا به تولید انبوه رساندن محصول و نیز ایجاد فضایی برای طرح سوال و ارائه پاسخ های علمی و کاربردی به سوال های مطرح شده توسط دیگر کاربران راه اندازی شده است.
برای فعالیت در آن ثبت نام کنید و عضو جواب اینجا شوید تا بتوانید اخترعات خود را به اشتراک بگذارید.و در صورت تمایل اختراع خود را با هماهنگی در فروشگاه جواب اینجا به فروش بگذارید.
مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-12-21 12:23
تعداد مشاهده: 182 بار
آخرین به روز رسانی: 98-08-09 23:02