خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

1

من با مصرف سیگار بیشتر از بیست درصد حجم تنفسی ریه ام رو از دست دادم خر خر لوله های تنفسیم شروع شد و شبانه حمله های عصبی شدیدی بهم دست میداد طوری که بدون مصرف اسپری تا حدود ده ثانیه تنگی نفس شدید داشتم

با اسپری و آنتی بیوتیک و ورزش تونستم سیگار رو کنار بذارم و حجم ریه ام رو به بالای 95 درصد برسونم.

زمانی که سیگار مصرف می کردم خون‌رسانی به مغزم محدود شده بود و مجبور بودم دوز خیلی بالایی از قرص اعصاب مصرف کنم با کنار گذاشتن سیگار قرص اعصاب رو هم کنار گذاشتم و یک ماه بعدش هم تونستم داروی ریه رو کنار بذارم.

الان دارم با خوبی و خوشی کنار خونوادم زندگی می کنم و از زندگیم خیلی راضی هستم😊

1

اکسیژن مهمترین ماده برای عملکرد سالم تمام اجزای بدن است.

به یاد داشته باشید که سلول های سرطانی در یک محیط اسیدی و کم اکسیژن رشد می کنند.

از آن جایی که سلول ها نمی توانند بیش از چند دقیقه به اندازه کافی اکسیژن ذخیره کنند، بدن به یک منبع ثابت اکسیژن در محیط زیست خود نیاز دارد.

چندین روش طبیعی مانند سلول های بنیادی برای افزایش اکسیژن در خون وجود دارد که می توان با آنها از اثرات مخرب اکسیژن پایین در خون جلوگیری کنید و سلامت خود را

حفظ کرد.

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید .

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث پزشکی و طب سنتی ایجاد شده است، موضوعات مختلف پزشکی را مطرح کنید و اینکه فکر می کنید از طریق مشارکت در چه حوزه هایی می توانیم در ارتقاء سلامت در جامعه ایفاء نقش کنیم؟ سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

3 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-11 13:13
تعداد مشاهده: 103 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-30 22:41