خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

اگر توی ادرارتون خون دیدید، پزشک ممکنه با این روشها در مورد این موضوع مطمئن بشه
معاینه بدنی که شامل گفتگو در مورد سابقه درمانی شما با پزشکتان می‌باشد.آزمایش ادرار: آزمایش ادرار به تشخیص وجود گلبول‌های قرمز خون موجود در ادرار کمک می‌نماید. انجام این آزمایش به شناسایی عفونت مجرای ادراری و وجود مواد معدنی که ممکن است به به سنگ کلیه منجر شود نیز کمک می‌کند.تصویربرداری: تصویربرداری به کمک سی تی اسکن یا MRI به تشخیص علت خون در ادرار کمک می‌نماید.سيستوسکوپی: در این روش پزشک شما با هدایت ابزار خاصی مجهز به دوربین به داخل مثانه‌ به بررسی مثانه و مجرای ادراری شما می‌پردازد تا از این طریق علائم بیماری شما را تشخیص دهد.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای علاقمندان مباحث پزشکی و طب سنتی ایجاد شده است، موضوعات مختلف پزشکی را مطرح کنید و اینکه فکر می کنید از طریق مشارکت در چه حوزه هایی می توانیم در ارتقاء سلامت در جامعه ایفاء نقش کنیم؟ سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

7 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 99-03-11 00:18
تعداد مشاهده: 101 بار
آخرین به روز رسانی: 99-03-19 15:07