خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید حقوقی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

1
تصویر پروفایل

tneda

--tneda--

1688
| 4 1 2
--tneda--
tneda
در تاریخ 97-11-27 09:47

در ماده ۱۱۱۴ قانون مدنی بیان شده است که زوجه موظف است در محل زندگی تعیین شده از سوی شوهر سکونت کند مگر آنکه وی در ضمن عقد، حق تعیین محل سکونت را گرفته باشد.
بنابراین دو طرف می توانند در زمینه انتخاب محل زندگی با یکدیگر توافق نمایند که این حق با زوجه باشد. اما برخی مشکلات پیش آمده در این زمینه این سؤال را مطرح می کند که زوجه تا چه حدی حق تعیین محل سکونت را دارد یا بالعکس اگر این زن این حق را نداشته باشد، آیا مرد حق دارد بدون توجه به روحیات همسر خود اقدام به تعیین محلی برای زندگی نماید؟
 برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید. 


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید و علاقمندان به مسائل حقوقی از جمله مسائل کیفری و جنایی، امور حقوقی و ارضی، امور شرکت ها و حقوق تجارت ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-04 12:19
تعداد مشاهده: 380 بار
آخرین به روز رسانی: 97-11-27 09:57