خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

1
تصویر پروفایل

zanyar

--zanyar--

1532
| 4 1 2
--zanyar--
zanyar
در تاریخ 97-09-22 13:02

تازه مطالعه این درس رو شروع کردم و تاحالا جاهای زیادی برای گفتگوی کاری رفتم و همیشه سعی کردم طرف مقابل رو متقاعد کنم و درنهایت خروجی مثبت بگیرم و با یادداشت محتوای جلسات، کم کم خودم رو آنالیز کنم و به صورت تجربی مهارت‌هام رو تقویت کنم، ولی از یه جایی به بعد دیدم فقط تجربه کافی نیست و لازمه که اصولش رو هم یاد بگیرم.

یه نکته دیگه که الان به ذهنم رسید یه اشتباه عامیانه درمورد مذاکره‌ست که بعضیا فکر میکنند هرکس خوش‌زبون باشه، مذاکره کننده خوبیه!، درصورتیکه یه مذاکره خوب به خیلی پارامترهای دیگه بستگی داره و چه بسا یه وقتایی یه آدم کم‌حرف و به شدت درونگرا، مذاکره بهتری انجام میده!0
تصویر پروفایل

نادره تقی زاده

--نادره تقی زاده--

2313
| 4 2 2
--نادره تقی زاده--
نادره تقی زاده
در تاریخ 97-10-11 09:28

عالی بود .پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

4 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-09-22 10:43
تعداد مشاهده: 553 بار
آخرین به روز رسانی: 97-10-11 09:56