خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

1
تصویر پروفایل

aysa

--aysa--

1401
| 3 1 2
--aysa--
aysa
در تاریخ 97-10-11 09:59

خیلی عالی بود ممنون از مطالب خوبتون

0

من کارم رو از دستفروشی تو پارک حدود سن سیزده سالگی شروع کردم

از همون دوران بچگی همیشه آرزوم این بود که بتونم شرکت خودم همین شد که وقتی دیپلمم رو گرفتم و خدمتم رو تموم کردم مستقیما رفتم شرکت کاشی سازی

تا چهار سال اونجا مشغول بودم تا بالاخره تونستم به کمک یه آقایی وارد بخش اداری این شرکت بشم

شرکت کاشی سازی یه شرکت خصوصی بود ولی خب مذاکره کردن رو خوب یادم داد

کار تو این شرکت به من یاد داد وقتی که می خوای به هدفی برسی بیشتر از همه چیز باید صبور و شکیبا باشی

من الان تو سن چهل و پنج سالگی معاون یه شرکت دولتی هستم و با خوشحالی دارم زندگیم رو میکنم

با آرزوی صبر و موفقیت برای تمام عزیزانی که قصد موفقیت دارن

پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

4 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-09-22 13:37
تعداد مشاهده: 122 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-31 19:02