خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0

سلام دوستان

من یک وب سایت \خرید گل  

آنلاین دارم که به کمک یکی از فریلنسرهای پونیشا که در زمینه سئو فعالیت میکرد شروع به همکاری کردم

خواستم بگم سایت پونیشا و فریلنسرهای پونیشا میتونه کمک خوبی تو زمینه تجارت الکترونیک داشته باشه0
تصویر پروفایل

نادره تقی زاده

--نادره تقی زاده--

2313
| 4 2 2
--نادره تقی زاده--
نادره تقی زاده
در تاریخ 97-11-29 10:54

امیدواریم از این مقاله استفاده کافی را ببرید. اگر شما هم تجربه ای در فریلنسری در پونیشا و سایت های دیگر دارید حتما با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

4 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-11-18 12:10
تعداد مشاهده: 496 بار
آخرین به روز رسانی: 98-06-27 12:17