خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

یکی از ملزومات تبلیغات هر شغلی تابلو تبلیغاتی یا همان تابلو سردرب محل کسب آنها محسوب میشه. ما در این بخش میخواهیم خدمات خودمان در راستای یک تابلو خوب و تاثیزگذار معرفی کنیم.

قبل از هر اقدامی صاحبان کسب و کار باید استراتژی خودشون را مشخص کنن. منظور اینکه هدف اصلی تابلو چی هست. آیا معرفی برند هدف اصلی هست یا معرفی خدمات یا بطور کل برند و خدمات نیاز به معرفی ندارد و فقط قصد اطلاع رسانی در خصوص قیمت و تخفیفات محصول را دارید. برای انکه هدفاصلی را مشخص کنید پیشنهاد میکنم مقاله \عوامل موثر در ساخت تابلو را مطالعه کنید

گام دوم تعیین بودجه هست. لازم به توضیح نیست که هرچه هزینه بیشتر کنیم مطمئنا امکان ساخت کار جذاب تری خواهد بود ولی قرار از طرفی صرفا فقط هزینه کردن بدون در نظر گرفتن پارامترهای احتمال بههدر رفتن سرمایه را افزایش می دهد. برای اطلاع از هزینه ها مطلب \قیمت تابلوتبلیغاتی را ملاحظه نمائید.

گام سوم انتخاب نوع تابلو میرسه اصلی ترین تابلوهای موجود عبارتند از \\\ت\ا\ب\ل\و\ \چ\ل\ن\ی\و\م\\\\،\&nbsp\;\\\\ت\ا\ب\ل\و\ \ف\ل\ک\س\ی\\\\\\\\\\\\&nbsp\;\\و\&nbsp\;\\\تابلو ال ای دی که با سرچ یا کلیک بر روی این سه موضوع میتونید بیشتر با آنها و کاربردشان و همچنین مصالح و متریال مناسب آنها آشنا بشید. این موارد ذکر شده اهم تابلو تبلیغاتی هستند وگرنه نمونه های دیگری مثل لایت باکس، نئون و برچسب روزرنگ هم هست که به خاطر تعدد آنها پیشنهاد میکنم با مشورت از تابلو ساز به نتیجه نهائی برسید.

گام پنچم طراحی خوب برای تابلو هست که این مقوله به نظر ما از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. نقش فونت ، رنگ و تصویر از مهم ترین بخشهای طرح خوب و مناسب به حساب می آید

ما در گروه تبلیغاتی رسا آماده مشاوره، طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو تبلیغاتی خواهیم بود.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

10 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 98-12-21 17:46
تعداد مشاهده: 28 بار
آخرین به روز رسانی: 98-12-21 18:02