خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

0

ببینید من یک سوالاتی در ذهنم بود ک تا حدودی خودم رفتم دنبالش و حلش کردم مثلا مهم ترین مسئله در مورد خرید یک درب خوب کیفیت جنس چوب اون میباشد ک از کدوم کشور.مثلا جنس های ایرانی ازشون خوب تعریف کردن و گفتن ک جنسشون خوبه دومین مسئله قیمت درب ک مهم ترین عامل برای خریدار محسوب میش پس دربی قابل اعتماد و خوب محسوب میشود ک از نظر کیفیتی و قیمتی جواب گوی مشتری باشد .برای اطلاع بیشتر از قیمت درب ها و انواع ایرانی و خارجی آن از سایت رساساره     https://rasasaze.com       دیدن کنید حتما .


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

13 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 99-03-21 10:28
تعداد مشاهده: 254 بار
آخرین به روز رسانی: 99-04-09 12:20