خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید فرهنگ و هنر گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

0
چیدن سفره هفت سین و رفتن به استقبال بهار تو هر شرایطی لذت بخش و جذابه. عید نوروز از بهترین رسوم ایرانی هاست خیلیا تصمیم می گیرن تو تعطیلات عید نوروز مسافرت برن. و برای سفرشون هم مقاصد مختلف خارجی و داخلی در نظر میگیرن. یکی از بهترین گزینه ها برای سفر های داخلی در عید نوروز \\ر\ز\ر\و\ \و\ \ا\ج\ا\ر\ه\ \آ\ن\ل\ا\ی\ن\ \و\ی\ل\ا\&nbsp\;\&nbsp\;\ا\ز\ \و\ب\س\ا\ی\ت\ \ش\ب\\&nbsp\;\ه\س\ت\.\ \ص\ر\ف\ه\ \ج\و\ی\ی\ \د\ر\ \ز\م\ا\ن\ \و\ \ه\ز\ی\ن\ه\ \و\ \ا\ط\م\ی\ن\ا\ن\ \ا\ز\ \ا\ن\ت\خ\ا\ب\ \م\ن\ا\س\ب\ \و\ \پ\ش\ت\ی\ب\ا\ن\ی\ \ا\ز\ \س\ف\ر\ \ا\ز\&nbsp\;\\م\ز\ا\ی\ا\ی\ \ا\ج\ا\ر\ه\ \آ\ن\ل\ا\ی\ن\ \و\ی\ل\ا\\&nbsp\;\ه\س\ت\.\&nbsp\;\\و\ب\س\ا\ی\ت\ \ش\ب\ \ب\ه\ت\ر\ی\ن\ \و\ب\س\ا\ی\ت\ \ا\ج\ا\ر\ه\ \و\ی\ل\ا\\&nbsp\;\ه\س\ت\.\ \ا\گ\ر\ \ق\ص\د\&nbsp\;\\ا\ج\ا\ر\ه\ \و\ی\ل\ا\\&nbsp\;\و\ \س\و\ئ\ی\ت\ \ی\ا\ \ه\ت\ل\ \آ\پ\ا\ر\ت\م\ا\ن\ \د\ر\ \ش\ه\ر\ \ه\ا\ی\ \ش\م\ا\ل\ی\ \م\ث\ل\&nbsp\;\\ا\ج\ا\ر\ه\ \و\ی\ل\ا\ \ر\ا\م\س\ر\\،\&nbsp\;\\ن\و\ش\ه\ر\\،\&nbsp\;\\م\ح\م\و\د\آ\ب\ا\د\\،\&nbsp\;\\ب\ن\د\ر\ \ا\ن\ز\ل\ی\\&nbsp\;\و\ \ی\ا\ \ش\ه\ر\ \ه\ا\ی\ \ت\و\ر\ی\س\ت\ی\&nbsp\;\&nbsp\;\م\ث\ل\&nbsp\;\\ا\ج\ا\ر\ه\ \س\و\ئ\ی\ت\ \ش\ی\ر\ا\ز\\&nbsp\;\،\\ا\ج\ا\ر\ه\ \م\ن\ز\ل\ \ی\ز\د\\&nbsp\;\و\ \ی\ا\&nbsp\;\منزل مبله در اصفهان  را دارید حتما قبل از هر اقدام به وبسایت شب سر بزنید.


پاسخ شما

لطفآ یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!

اطلاع رسانی کن

درباره تالار گفتگو

این تالار برای اساتید،هنرمندان و علاقمندان به مباحث فرهنگ و هنر ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید. مطالعه دستورالعمل ها

ابزار سوال

1 دنبال کننده

آمار

سوال شده: 97-09-24 10:18
تعداد مشاهده: 235 بار
آخرین به روز رسانی: 98-01-03 00:52