0

ورزش و سلامتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید ورزش و سلامتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

تا به امروز در حدود 60 سال از اختراع دستگاه تصفیه آب می گذرد و تمامی محققان و کارشناسان آب و فاضلاب تلاشهای گوناگونی را برای بهبود بخشیدن دستگاه های تصفیه آب و بی خطر کردن آنها به کار برده اند. در شرایط امروزی که با بحران کمبود آب مواجه هستیم لازم است برای تهیه آب شرب سالم از دستگاه های تصفیه آب استفاده کنیم . اما این دستگاه ها با وجود اندک مضراتی که دارند دارای خواص بسیاری نیز هستند که به یازده مورد آن در زیر اشاره می کنیم .

1-فیلتر های دستگاه تصفیه آب با حذف کلر و مواد آلاینده آب خوش طعم وبهتری را به شما ارائه می دهند.

2- فیلتر های کمکی دستگاه تصفیه آب (آلکالاین)می توانند با بالا بردن PH آب به حفظ تعادل مقداراسیدیته بدن کمک کنند و به کبد در از بین بردن حالت اسیدی بدن کمک فراوانی کنند .

3-با خرید یک دستگاه تصفیه آب هزینه کمتری نسبت به خرید سالانه بطری آب آشامیدنی پرداخت می کنید.چون دستگاه تصفیه آب سالها برای شما کار می کند.

4-دستگاه تصفیه آب با حذف کلرو مواد سمی دیگر خطر ابتلا به سرطان روده ٫ مثانه و سرطان های دیگر را از بین می برد .

5-فیلتر کربن اکتیو موجود در دستگاه تصفیه آب با حذف مواد آلاینده و حفظ مواد معدنی موجود در آب٫به تعدادل PH در بدن کمک می کند.

6-از آب تصفیه شده سالم و تمیز می توان درتهیه غذا ٫ چای و نوشیدنی های دیگر استفاده نمود و عطر و طعم غذا را بهبود بخشید .

7-با حذف مقادیر زیاد مواد آلاینده و شیمیایی تا 40 درصد به دستگاه گوارش درجلوگیری از ابتلا به سرطان دستگاه گوارش کمک می شود.

8-نوشیدن آب سالم برای کودکان بسیار اهمیت دارد .دستگاه تصفیه آب با حذف کلر ٫ نیترات٫نیتریت و آرسنیک از آب به کودکان در رشد دستگاه ایمنی و اکسیژن رسانی بیشتربه بدن کمک می کند.

9-فیلتر های دستگاه تصفیه آب به عنوان آخرین خط دفاعی برای جلوگیری از ورود 2100 نوع ماده سمی و میکروبی شناخته شده به بدن استفاده می شوند .

10-دستگاه تصفیه آب با حدف کربنات کلسیوم از آب می توانند احتمال ایجاد سنگ کلیه در بدن را کاهش دهد و به کلیه در دفع سموم کمک کنند.

11-نوشیدن روزانه آب سالم برای بدن بسیار مفید است چون 37 % از حجم عضلات ٫ 83%خون و 22 % مغز استخوان از آب تشکیل شده و همچنین تعادل دمای بدن ٫جلوگیری از ورود میکروب توسط تعریق و مایع میان بافتی بدن همگی از وظایف آب است

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!