0

کشاورزی و دام وطیور وآبزیان و صنایع وابسته

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کشاورزی و دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

روش های مبارزه با آفات و بیماری های درخت سیب چیست؟

تصویر پروفایل
tneda

کرم سیب: شخم زدن- هرس کردن – از بین بردن علفهای هرز- جمع آوری میوه های آلوده- استفاده از سموم شیمیایی همانند سموم زولون(5/1 در هزار)،گزرانتیون (2 در هزار)،دیازینون(5/1 درهزار) که زمان مبارزه با استفاده از اطلاعیه های بیش آگاهی صورت می گیرد.

کرم سفید ریشه: شخم عمیق- از بین بردن علفهای هرز- روش شیمیایی : 4 تا 5 گرم پودر دیازینون را در هر متر مربع خاک می باشند که پس از پاشش آبیاری صورت می گیرد که معمولا این کار در اوائل بهار و اوائل تابستان صورت می گیرد.

سوسک شاخه بلند رزاسه: با قطع و سوزاندن شاخه های آلوده می توان جمعیت آفت را کاهش داد.برای سمپاشی این آفت اولین سمپاشی در اول تیرماه انجام و برای کسب نتیجه موفقیت آمیز دومین سمپاشی به فاصله 15-10 روز بعد تکرار می گردد برای سمپاشی بایستی از سموم نفوذی قوی استفاده نمود.

سفیدک سطحی سیب: هرس شاخه ها و سرشاخه ها – ارقام مقاوم مانند سیب زرد لبنانی ،(لیشنر،گلدن)- استفاده از قارچ کش های گوگرد، کاراتان ،که زمان استفاده از آن نوبت اول هنگام تورم جوانه ها ،نوبت دوم بعد از ریزش گلبرگها و نوبت سوم بستگی به شرایط جوی دارد

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

\همواره موفق باشید 

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
gharchfarm
بهترین پاسخ

\سپید مزرعه شرکت سپید مزرعه ارائه دهنده محصولات و خدمات تولید و پرورش قارچ:

ساخت و فروش کمپوست قارچ

تولید و فروش خاک پوششی برای کشاورزی

مشاوره و آموزش پرورش قارچ\مشاوره و آموزش پرورش قارچ

راه اندازی سالن پرورش قارچ زیر نظر متخصصین و مهندسین شرکت سپید مزرعه

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:

۰۵۱۵۵۲۶۲۳۹۳

شرکت سپید مزرعه ارائه دهنده محصولات و خدمات تولید و پرورش قارچ:

ساخت و فروش کمپوست قارچ تولید و فرو ش خاک پوششی برای کشاورزی مشاوره و آموزش پرورش قارچ راه اندازی سالن پرورش قارچ زیر نظر متخصصین و مهندسین شرکت سپید مزرعه برای

اطلاعات بیشتر با مادر ارتباط باشید:

۰۵۱۵۵۲۶۲۳۹۳

gharchfarm.com

اینستاگرام شرکت:sepid mazraee

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!