0

کشاورزی و دام وطیور وآبزیان و صنایع وابسته

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کشاورزی و دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

روش استفاده از دان پلت؟

تصویر پروفایل
احمدی

پلت برای مرغ مینا؟

سلام. دوستان من یک مرغ مینا دارم که مدتی هست به نظرم مریض هست و پرهای دور نوکش ریخته. غذای مرغ مینای من معمولاً ترکیبی از مقداری دان پلت و میوه عموما سیب بوده. بجز پلت غذای دیگه هم سراغ نداشتم که بهش بدم. لطفا راهنمایی کنید که آیا مشکل از غذای پلت به مرغ مینا بوده یا این که بیماری دیگه ای هست؟ می تونم به جز پلت به پرندم پروتئین هم مثل میل ورم بدم چون فکر می کنم شاید کمبود پروتئین عامل این مشکل بوده؟

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
تصویر پروفایل
احد
بهترین پاسخ

دستگاه پلت(پرس پلت)

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

سلام من میتونم به عنوان فرد فونت باز شمارا تو مذاکره کمک کنم به صورتی که با فونت براتون یه نشان تجاری میسازم و شمارا برند میکنم و توی معرفی تون و معرفی محصولاتتون عالی باشه خیلی خوبه برای سفارش به \http://fontview.4kia.ir/ مراجعه کنید

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!