0

کامپیوتر و فناوری اطلاعات

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کامپیوتر و فناوری اطلاعات گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

طراحی سایت ریسپانسیو با بوت استرپ Bootstrap چگونه ممکن است؟

تصویر پروفایل
sitedar

بوت استرپ یکی از کتابخانه های و فریم ورک های HTML ، CSS و جاوا اسکریپت برای طراحی سایت های موبایلی و ریسپانسیو می باشد که توسط این فریم ورک به راحتی می توانید طراحی سایت ریسپانسیو خود را انجام دهید. طراحی سایت با بوت استرپ بسیار ساده است و کافی است نحوه کد زنی در آن را یاد بگیرید. بوت استرپ کلاس های مشخصی برای پیاده سازی اجزای صفحه دارد که کار شما را در راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت ساده می سازد. در این مقاله به شما نحوه طراحی سایت با بوت استرپ را آموزش خواهم داد که البته برای انجام لازم است دانش کد زنی HTML و CSS را داشته باشید.

\https://sitedar.com

در مرحله اول لازم است فایل های مربوط به Bootstrap را از وب سایت اصلی دانلود نمایید که برای انجام این کار لازم است به وب سایت http://getbootstrap.com مراجعه نموده و بر روی کلید Download Bootstrap کلیک نموده و دوباره بر روی Download Bootstrap کلیک نمایید. فایل فشرده ای در اختیار شما قرار داده می شود که شامل سه فلدر css ، fonts و js می باشد. این فلدرها را در ریشه اصلی وب سایت و یا قالب ساخته شده خود کپی نمایید. در صورتی که در حال طراحی قالب در جوملا و یا وردپرس هستید می بایست این فلدرها را در فلدر اصلی قالب ساخته شده خود بارگذاری نمایید.

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

طراحی سایت ریسپانسیو در حال  حاظر یک ضرورت به حساب میاد.

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه :ادرس وب سایت \https://paydarsamane.com

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
mddemi7
بهترین پاسخ

احسنت ! خیلی نکته خوبی رو اشاره کردین! ریسپانسیو بودن سایت خیییییییییییلی مهمه.

حالا میخوام بگم اصن وب سایت چیه و چرا بهش نیاز داریم؟ این مقاله رو حتما حتما بخونید:
https://bit.ly/2oUuCsX

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!