0

سبک زندگی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید سبک زندگی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

فواید شگفت انگیز یخ بر زیبایی و جوانی پوست

تصویر پروفایل
Ariya

ماساژ صورت با یخ

آیا تا به حال به این فکر کردید که با استفاده از یخ می تونین پوست زیبا و درخشان داشته باشین؟ یخ به راحتی در دسترس هستش و در عین حال اثرات بسیار شگفت انگیزی بر زیبایی و سلامت پوست داره.

اثرات ماساژ پوست با یخ بسیار شگفت انگیزه. ما 7 تاثیر یخ بر پوست که باعث زیبایی هر چه بیشتر پوست شما میشه رو شما خواهیم گفت: 
1. نرمی و لطافت پوست

2. کاهش آکنه 

3. کاهش چین و چروک

4. کوچک کردن منافذ باز پوست

5. کاهش پف زیر چشم

6. لایه برداری پوست

7. پرایمر


دوستان عزیزم برای دیدن نحوه ماساژ صورت با یخ وارد لینک زیر شوید :

سایت مرجع : http://yon.ir/SeAz3

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

اول از همه به خودتون بقبولونید که جوش پوستی لزوما یه بیماری عجیب نیست و راه حل های مختلفی داره روش های مرسوم آرایشگاه های مردانه و زنانه یه روش خوب برای برطرف کردن جوش پوستی محسوب میشه

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!