0

سبک زندگی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید سبک زندگی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

لذت بردن از غذای لذیذ

تغذیه هر جور که باشه باید اول از همه لذت روانی انسان رو تامین کنه تو این زمونه شلوغ و پر از مشغله آدم نمی تونه لزوما از پیاده روی و ریلکسیشن و موزیک لذت ببره. همه اینا جایگاه خودشونو تو زندگی آدم دارن ولی خب شاید نشه همیشه بهشون اعتماد کرد. یک بار میبینی نمی تونی همیشه ازشون استفاده بکنی. ولی ماجرای غذا فرق می‌کنه غذا رو خواه نا خواه باید مصرف کنی و چه بهتر که بتونی ازش نهایت لذت رو ببری🙎🙎🙎

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
royakashef
بهترین پاسخ

\آموزشگاه آشپزی " آشپزشو قنادشو" با برگزاری دوره‎های آشپزی به صورت حضوری و آنلاین توسط استاد بین المللی خود این فرصت را به شما عزیزان میدهد تا مانند یک آشپز ماهر تمام فوت و فن آشپزی را یاد بگیرید و بتوانید \مدرک بین المللی آشپزی خود را نیز از این آموزشگاه دریافت کنید.

در این آموزشگاه دوره های \\ط\ر\ز\ \ت\ه\ی\ه\ \ح\ل\و\ا\\،\ \طرز تهیه برنج تایلندی، طرز تهیه خمیر پیتزا و ... را میتوانید آموزش ببینید.

\آموزشگاه آشپزی

\


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!