0

روانشناسی

خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

چرا کودکان ناخن می جوند؟

تصویر پروفایل
aysa

علت ناخن جویدن کودکان چیست؟

چرا کودکان ناخن می جوند؟

تصویر پروفایل
انصراف
3 پاسخ ها
1
تصویر پروفایل
vankey68
بهترین پاسخ

جویدن ناخن معمولا از دوران کودکی شروع می شود و در دوران نوجوانی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و با بالا رفتن سن کاهش می یابد، گرچه ممکن است این عادت تا بزرگسالی هم ادامه یابد. آمارها نشان داده است که ناخن جویدن در نوجوانان با افزایش قابل توجه رفتارهای بدون تمرکز و بروز مشکلاتی در مراحل گذر در زندگی فردی و احساس بی ثباتی مرتبط است.

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

متاسفانه قرار دادن کودکان در محیط نامناسب مدرسه و رشد آنان بدون توجه به نیازهای واقعی آنان در این محیط قطعا نه تنها عادت های بد و مخرب را از بین نمی برد که آنها را تشدید می کنند و دامن می زنند.

وقتی رفاقت خود با دوستان دوران دبستان را به یاد می آوریم و می بینیم هر کدام از دوستان همان اختلالات عصبی دوران دبستان را هنوز با خود دارند مشخص است که حال ما چطور می شود؟

مگر کسی از ما هست که دوستی نداشته باشد که عادت به خوردن ناخن خودش را نداشته باشد؟

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

  برای اینکه بیشتر بدانید مقاله "چرا کودکان ناخن می جوند؟" را مطالعه کنید .

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!