0

روانشناسی

خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

خصوصیات افراد تنوع طلب چیست؟

خصوصیات افراد تنوع طلب چیست؟

من می‌خواستم در مورد كسانی كه خیلی تنوع‌طلب هستند بدانم چرا همواره در حال تغییر قیافه، لباس، خانه، ماشین و هر چیزی كه بتوانند تغییر دهند هستند؟ 

پاسخ ارائه شده توسط: ناصر مهران‌فرد؛ روانشناس بالينی؛ عضو هيات علمی دانشگاه و ركسانا خوشابی؛ كارشناس ارشد مشاوره بالينی 

گاهی آدم‌ها با این تنوع‌طلبی ممكن است از واقعیت فرار كنند. آنها فكر می‌كنند با عوض كردن چیزهایی كه دارند، می‌توانند زندگی خود را تغییر دهند؛ در حالی كه اصل تغییر در زندگی ما زمانی رخ می‌دهد كه اولا باورهای خود را عوض كنیم و بعد رفتارهای خود را.

البته این تغییر به این راحتی‌ها رخ نمی‌دهد و نیاز به زمان، مطالعه و صبوری دارد. همین كه آدم بداند برای چه چیزی استعداد دارد و برای پرورش آن قدم بردارد، شاید دیگر چندان به فكر تنوع‌طلبی نباشد.

خصوصیات افراد تنوع طلب چیست؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

لزوما یک نوع تنوع طلبی وجود ندارد. یک نفر فقط با آهنگهای سبک پاپ و آهنگهای یک خواننده به خصوص ارضا میشه یه نفر برای ارضا کردن سلیقه موسیقاییش نه تنها پاپ که رپ و راک و سنتی هم ممکنه گوش بده 🤹🤹🤹🤹

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!