0

پزشکی و طب سنتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

نشونه‌های عسل خوب چیه؟

از کجا می‌تونم عسل خوب بخرم؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

از آزمایش های مهم عسل مقدار ساکاروز و نبود سم در عسل ازفاکتورهای عسل اعلا محسوب میشه که دوتاش به صورت آزمایشگاهی تشخیص داده میشه امایه پیشنهاد دارم اول اینکه بایدنسبت به کسی که ازش عسل می خرید شناخت داشته باشید ازش سوال کنیدزنبور حشره هست یاحیوان اگه گفت حیون بدونید داره برای درمان زنبور از داروی حیوانی استفاده میکنه پس تو عسل موادباقیمانده دارویی می مونه که ضرر داره دوم عسل رو بوکنید اگربوی گل میده پس عسل مرغوبیه سوم حتما حتما عسل مثل شیر یه خوراکیه زندس ودر درتغییرات رس میبنده یا به اصطلاح عوام شکرک میزنه پس اگر این اتفاق در نوسانات دنیای ۱۰ الی ۱۵ درجه نیفتید بدونید اون عسل و زنبور درست نکرده مگر اینکه فروشنده ذکر کنه از رس شکن استفاده کرده که در اون صورت قضیه رس بستن منتفیه 

عسل خوب و می تونید از ما بخرید خودمون کندو دار هستیم و تولید کننده عسل و محصولات جانبی مثل ژل رویال گرده گل بره موم

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!