0

پزشکی و طب سنتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

زگیل تناسلی در مردان چگونه است؟

بحث زگیل تناسلی در مردان بحثی است که کمتر در جایی بیان میشود در صورتی که آقایان هم در خطر ابتلا به این بیماری هستند.

سایتی با عنوان جنیتال وارتز ( gemitalwarts.ir ) وجود داره که زیر نظر دکتر کرمی معروف هست و مطلقا به موضوعات بیماری های جنسی و از همه مهمتر زگیل تناسلی میپردازه.

چون به مطالب پزشکی علاقه دارم و سعی میکنم از سایتای مختلف بذارم؛ میخواستم بدونم آیا کسی از دوستان هست که آشنایی داشته باشه؟ در ضمن مقداری از مقاله ی زگیل تناسلی آقایان که در ابتدای بحث گفتم رو هم میذارم.

علائم زگیل تناسلی در مردان

آن دسته از انواع ویروس اچ پی وی که ریسک بالایی دارند و منجر به بروز سرطان در بدن می شوند؛ معمولا هیچ علائم خاصی را در آقایان و بانوان از خود نشان نمی دهند.
زگیل های تناسلی معمولا اولین علامت هستند. اما این زگیل ها لزوما نشانه بروز سرطان در بدن افراد نیستند.

درمان زگیل تناسلی در مردان

هنوز هیچ درمانی برای عفونت اچ پی وی (از نوع بدون علائم) وجود ندارد. به جای آن، تمرکز پزشکان بر روی مشکلات و عوارضی است که توسط ویروس اچ پی وی ایجاد می شوند.

پس از ظاهر شدن زگیل تناسلی ،روش های متعدد درمانی را می توان مورد استفاده قرار داد. بیماران می توانند از کرم های تجویزی در خانه استفاده کنند و آن ها را بر روی نواحی مورد نظر قرار دهند. همچنین پزشکان میتوانند با استفاده از عمل جراحی و یا منجمد کردن ( کرایوتراپی)، زگیل ها را در مطب از بین ببرند.تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

سلام

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!