0

حقوقی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید حقوقی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

ثبت برند و لوگو در حوزه عروسک سازی به چه صورت است؟

صنعت عروسک سازی، دنیای شگرفی است ؛ از سویی بسیار متنوع است و از سویی دیگر ، محصولات آن کالایی فرهنگی محسوب می شود . چرا که ، بازتاب فرهنگ و سنن گوناگون در عروسک، از آن رسانه ای قدرتمند ساخته است که می تواند به احیاء و حفظ ویژگی های منحصر هر قوم و خطه کمک نموده و این سنت را از خطر یکسان شدن نجات دهد.

اینک با توجه به جایگاه ویژه و انکار ناپذیری که عروسک ها از دیرباز در زندگی بشر داشته اند؛ این مساله قابل طرح است که برندهای عروسک چگونه به وجود می آیند و سرانجام این برندها چه تضمیناتی برای حمایت از مشتریان و مصرف کنندگان خواهند داشت ؟
امروزه، طراحان ، هنرمندان و صاحبان برندهای شناخته شده در سرتا سر جهان ، عروسک های متفاوت و متنوعی را با خلاقیت خود طراحی نموده و ازین طریق ، احساسات و اندیشه های خود را با قشر عظیم کودکان به اشتراک می گذارند. 
یکی از مهم ترین رازهای موفقیت آن ها در جذب مخاطب ، انتخاب نام خلاقانه برای برند مورد نظر می باشد. انتخاب نام برای برند عروسک ها ، دنیایی است سرشاز از هیجان ؛ هیجان خلق و نوآوری .
شما نیز می توانید ایده پردازی کرده و شخصیت های جدیدی را به همراه نام های مبتکرانه و جذاب بسازید. از آن جا که مخاطبان شما ، کودکان می باشند اسم هایی را انتخاب کنید که توانایی ارتباط با این قشر را داشته باشد. 

 

companyregister.ir\

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

بسیار عالی


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!