0

حقوقی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید حقوقی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

سربازی

سلام

وقت بخیر

     مشکلی دارم که امیدوارم بتونید بابتش راهنماییم کنید. من یه بیماری دارم که سعی میکنم درمانش کنم و توی این راه مدرسه مانع من شده. دلیلش هم اینه که نمی‌تونم درموردش با کسی حرف بزنم.

     با این حال پارسال تابستون بعد از امتحانات خرداد ماه تصمیم گرفتم چراغ خاموش و بدون اینکه کسی بفهمه برم پیش یه دکتر خارج از شهرمون. بالاخره خورشید و ماه با هم دست دادن تا من این کار رو انجام دادم و دوره‌ی درمانی رو شروع کردم. سه ماه تابستون رو با اینکه درگیر تغییر رشته(دهم به یازدهم) بودم، تونستم به خوبی دوره‌ی درمانیم رو ادامه بدم ولی وقتی فصل مدارس شروع شد شروع کردم به لنگیدن(دبیرستانم به خاطر نمونه دلتی بودنش هر روز تا ساعت 2 ظهر کلاس داشت که من یه تلاشی هم کردم که انتقالی بگیرم ولی متاسفانه نشد). بیماریم کم کم به سمت عود کردن رفت تا اینکه توی نوروز 98 کاملا عود کرد. چون بیماری من بیشتر با پرهیزات، انجام یه سری کارهای روزانه و روحیه خوب درمان پذیره تا مصرف دارو، دور بودن مدرسه که باعث خستگی و کمبود وقت برای انجام این کارها میشد توی دوره‌ی درمانیم اختلال ایجاد کرد. توی تعطیلات نوروز دوباره عزمم رو جزم کردم و یه دوره ی جدید رو شروع کردم؛ ولی دیگه به مدرسه نرفتم و با هزار دردسر و دروغ به ولدینم، مدرسه رو ول کردم که باعث شد تا الان( نصف دوره‌ی درمانی) دوره‌ی درمانیم رو ادامه بدم.

     حالا دوباره موقعیت پارسالم رو پیدا کردم با این تفاوت که اگه نرم مدرسه باید دو سه ماه آینده برای سربازی رفتن آماده بشم. اگه راهی وجود داره لطفا راهنماییم کنید

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!