0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

میشه با مقاله نویسی روزانه 200 تومن درآمد داشت؟

سلام دوستان ، یه خبر خوب برای نویسنده ها دارم.

یه سایتی وجود دارد که به ازای هر مقاله و محتوا 15 هزار تومن پول پرداخت میکنه ، من خودم وقتی اولین پرداختیمو ازش گرفتم شاخ درآوردم. فکر نمی کردم بتونم از سایت های داخلی درآمد داشته باشم این سایت بی نظیره ، از همه مهم تر بازدید بالایی هم داره.

فقط سعی کنید مطالب جذاب و بروز بزارید تا بازدید بیشتری داشته باشید. هر 1000 بازدید بسته به جذابیتش بین 1 تا دو روز پرمیشه و 15 هزار تومن میگیرید. سایت های دیگه ای هم هستن که فقط 5 یا 10 تومن میدن.

اینو از دست ندید به امتحانش می ارزه.

\مشاهده سایت  https://b2n.ir/739899

موفق باشید.

برای اثبات پرداختی ها به گروه تلگرامی : https://telegram.me/bacstar2000 مراجعه کنید

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!