0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

3

سال 2019 سال رقابت خودروهای لوکس و شاسی‌بلند الکتریکی خواهد بود؟

سال 2019 سال رقابت خودروهای لوکس و شاسی‌بلند الکتریکی خواهد بود؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
تصویر پروفایل
tneda
بهترین پاسخ

جگوار مدل I-pace خود را تا سال 2020 میلادی به بازار عرضه می‌کند و به تولید انبوه می‌رساند. رقابت میان مرسدس بنز، بی ام دبلیو و پورشه نیز ادامه می‌یابد و تسلا نیز رقابت شدیدتری خواهد داشت. 

شبکه خبری "سی ان ان" با اشاره به رونق فروش خودروهای الکتریکی در سال 2019 میلادی، می‌نویسد: "پیش بینی می‌شود تسلا خودروی مدل Y خود را که تاکنون نمایش نداده در سال آینده رونمایی کند. در عین حال، ائودی نیز به سرعت خط تولید خودروی الکتریکی خود را افزایش می‌دهد".

 Audi E-Tron در ماه سپتامبر رونمایی شد. سازنده آلمانی قصد دارد از سال آینده این خودرو را به بازار ایالات متحده عرضه کند. قیمت اولیه 75 هزار دلار خواهد بود. خودروی الکتریکی و ورزشی و چهار نفره. مرسدس بنز EQC نیز مدل الکرتیکی خودروهای مرسدس است که امسال رونمایی شد. این خودرو نیز شبیه ائودی است اما کمی سبک‌تر و ورزشی‌تر و تا سال 2020 در ایالات متحده امریکا در دسترس خواهد بود. Taycan نخستین خودروی تماما الکتریمی پورشه است که تا پایان سال اینده وارد مرحله تولید خواهد شد و می‌تواند 50 مایل در ساعت را ظرف مدت 3.5 ثانیه بپیماید. بی ام دابلیو نیز خودروی الکتریکی خود را تحت عنوان BMW Vision iNext در سال 2021 به بازار عرضه خواهد کرد".تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!