0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

خرید ابزارالات و خرید مصالح ساختمانی

تصویر پروفایل
adel

خرید ابزارالات

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
تصویر پروفایل
mahdi
بهترین پاسخ

سلام من خودم مشکل خرید مصالح رو داشتم اما یکی از دوستان سایتی رو بهم معرفی کرد ک واقعا هم قیمتای مناسب هم کیفیت مصالح خوب و هم دسترسی اسون داشت برام .شرکتشون اپلیکیشن هم داره ک تونستم از داخل اون سفارشامو ثبت کنم    https://rasasaze.com    این اسم سایتش.اسم شرکتم رساسازه .اگر مشکل این چنینی داشتین یک بار سر بزنید و کار کنید پشیمون نمیشید.

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
رضا
بهترین پاسخ

بله من هم تجربه انجام محاسبات در سایت و اپلیکیشن رساسازه رو دارم واقعا عالی 

www.rasasaze.com

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
adel
بهترین پاسخ

خرید ابزارالات و خرید مصالح ساختمانی دغدغه بسیاری از افراد از جمله نجارها، تعمیرکارها و افرادی که در زمینه ساختمان سازی کار میکنند می باشد.


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!