0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

پارتیشن بندی اداری چیست ؟

تصویر پروفایل
part1

در صد سال گذشته سنت جاری برای مدیران بدین گونه بود که هر مدیر، خود را در یک اتاق نسبتاً محدود جای داده تا فارغ از مزاحمت دیگران به کار کارمندان که در اتاق های بزرگتری مستقر بودند نظارت کند. تعداد و اندازه این اتاق ها مناسب با وسیعتر شدن فعالیت ها تغییر می کرد و گاهی دامنه این تغییرات موجب می گردید که یا به ساختمان اضافه شود و یا به ساختمان بزرگ دیگری نقل مکان کنند . بعدها به این فکر افتادند که برای استفاده صحیح از زیر بنا و همین طور اتلاف زیر بنا از پارتیشن استفاده نمایند . با انجام این کار بازدهی کار کارمندان بالاتر می رود . برای انجام هر گونه کار پارتیشن بندی می توانید با مجموعه پارتیشن ساز تماس بگیرید تا با دریافت کمترین هزینه بهترین خدمات را به شما ارائه داده شود .


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!