0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

چه درب ضد سرقتی برای ما مناسب است؟

تصویر پروفایل
Sara zand

درب ضدسرقت

درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته میشود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است این اطمینان به منزله ی صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد. که بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی (آکاردئونی) دارند.برای مشاهده مطالب بیشتر ازسایت زیر دیدن فرمایید https://sepahandarb.com/5-درب-ضد-سرقت-ترک

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
mahdi
بهترین پاسخ

ببینید من یک سوالاتی در ذهنم بود ک تا حدودی خودم رفتم دنبالش و حلش کردم مثلا مهم ترین مسئله در مورد خرید یک درب خوب کیفیت جنس چوب اون میباشد ک از کدوم کشور.مثلا جنس های ایرانی ازشون خوب تعریف کردن و گفتن ک جنسشون خوبه دومین مسئله قیمت درب ک مهم ترین عامل برای خریدار محسوب میش پس دربی قابل اعتماد و خوب محسوب میشود ک از نظر کیفیتی و قیمتی جواب گوی مشتری باشد .برای اطلاع بیشتر از قیمت درب ها و انواع ایرانی و خارجی آن از سایت رساساره     https://rasasaze.com       دیدن کنید حتما .

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!