0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

لیست بیمه اینترنتی چیست؟

طبق بلاگ دینگ ، سامانه حضور و غیاب آنلاین، تامین اجتماعی سازمانی بیمه‌گر بوده و تمامی افرادی اگر تمایل داشته باشند از خدمات و مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار باشند باید هر ماه مبلغی را به عنوان حق بیمه به این سازمان پرداخت کنند. یکی از مهمترین اقدامات قانونی پس از راه اندازی کسب و کار بیمه کردن کارکنان است. 

طبق قوانین سازمان تامین اجتماعی، تمامی کارفرماهای مشمول این قانون باید حداکثر ظرف ۱۵ روز پس از شروع کسب و کار نسبت به انجام بیمه کارکنان خود اقدامات لازم را انجام دهند. یکی از مهم‌ترین مزایایی که بیمه کردن کارکنان دارد استفاده از خدمات بیمه این سازمان در صورت بروز حوادث احتمالی ناشی از کار است. در ادامه شما را با مفهوم بیمه و لیست بیمه اینترنتی آشنا کرده و ساده‌ترین روش پرداخت لیست بیمه اینترنتی را توضیح خواهیم داد.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!