0

فرهنگ و هنر

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید فرهنگ و هنر گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

شادی طرفداران فیلم جوکر

تصویر پروفایل
Ariya

شادی علاقمندان شخصیت جوکر که از کاراکترهای محبوب دنیای ابرقهرمانان دی.سی است ...

علاقمندان شخصیت جوکر که از کاراکترهای محبوب دنیای ابرقهرمانان دی.سی است، از انتخاب «جوکر» ساخته تاد فیلیپس در بخش مسابقه جشنواره جهانی فیلم ونیز ابراز شادمانی کردند.«جوکر» در جشنواره فیلم تورنتو نیز به نمایش درخواهد آمد.یکی از علاقمدان شخصیت جوکر در توئیتر نوشته است:«ملاقات جوکر با بتمن در ونیز.» که اشاره به حضور رابرت پتینسون در ونیز دارد. عده‌ایی از حالا عقیده دارند که خواکین فینیکس یکی از رقبای جدی فصل جوایز برای نقشی است که در «جوکر» ایفا کرده است.
تاد فیلیپس کارگردان «جوکر» می‌گوید که فیلمش از هیچ کتاب مصوری پیروی نمی‌کند و داستانی کاملا اریژینال دارد.«جوکر» داستان شخصیتی به نام آرتور فلک (خواکین فینیکس) است که اتفاق‌هایی او را به مشهورترین تبهکار تمام دوران تبدیل می‌کند.داستان که در سال‌های ۱۹۸۰ شهر نیویورک می‌گذرد، بشدت تحت تاثیر «راننده تاکسی» ساخته مارتین اسکورسیزی است. این فیلم با بودجه کم ساخته شده است.


به تازگی کمپانی برادران وارنر سه تصویر رسمی از «جوکر» منتشر کرده‌ است. تاد فیلیپس فیلم خود را «تراژدی» توصیف می‌کند. آرتور فلک مردی است که از زندگی در گاتهام رضایت ندارد و نمی‌تواند با زندگی در گاتهام کنار بیایید.
در بخشی از تریلر فیلم آرتور فلک می‌گوید:«قدیم‌ها فکر می‌کردم زندگی‌ام تراژدی است، حالا فهمیدم که کمدی است.»

چهارم اکتبر زمان نمایش عمومی «جوکر» است.


برای دیدن تیزر فیلم سینمایی "جوکر"  از لینک زیر استفاده کنید : 

فیلم سنمایی جوکر در جشنواره ونیز   :   http://yon.ir/ezPlG

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!