0

تالارهای گفتگو

هر کاربر می تواند بنا به موضوع دلخواه خود تالار گفتگوی مربوطه را انتخاب نموده و تبادل افکار نماید و یا با طرح سوال از جواب سایر کاربران استفاده نماید. 

پزشکی و طب سنتی

این تالار برای علاقمندان مباحث پزشکی و طب سنتی ایجاد شده است، موضوعات مختلف پزشکی را مطرح کنید و اینکه فکر می کنید از طریق مشارکت در چه حوزه هایی می توانیم در ارتقاء سلامت در جامعه ایفاء نقش کنیم؟ سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

حقوقی

این تالار برای اساتید و علاقمندان به مسائل حقوقی از جمله مسائل کیفری و جنایی، امور حقوقی و ارضی، امور شرکت ها و حقوق تجارت ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

صنعت و کسب و کار

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، ایده های جدید را مطرح ،بحث و گفتگو کنید و بازاریابی کنید.

فرهنگ و هنر

این تالار برای اساتید،هنرمندان و علاقمندان به مباحث فرهنگ و هنر ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

ورزش و سلامتی

این تالار برای اساتید،مربیان،ورزشکاران و علاقمندان به تمامی رشته های ورزشی ایجادشده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

کشاورزی و دام وطیور وآبزیان و صنایع وابسته

این تالار برای اساتید، کشاورزان ،دامداران ،مرغداران و علاقمندان ،صنعتگران و آشنایی باتولید کنندگان و بهره برداران تمامی حوزه های کشاورز(زراعت، باغبانی، دام،شیلات،مکانیزاسیون،آبیاری،آفات و بیماری ها،تغذیه خاک و سموم) ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید، بازاریابی کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

کامپیوتر و فناوری اطلاعات

این تالار برای اساتیدوعلاقمندان به مباحث کامپیوتر و فناوری اطلاعات ایجاد شده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

عمران و شهرسازی

این تالار برای اساتید، علاقمندان به مباحث عمران و شهرسازی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

سبک زندگی

این تالار برای اساتید،خانه دار ها و علاقمندان به سبک و روش زندگی ایجاد شده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

تفریح و سرگرمی

این تالار برای اساتید، و علاقمندان به تفریح و سرگرمی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

مذهبی و معنوی

این تالار برای اساتید و علاقمندان به مباحث مذهبی و معنوی ایجاد شده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید.

علمی ، آموزشی و تحصیلی

این تالار برای اساتید،مشاوران تحصیلی ،دانشجویان و دانش آموزان و علاقمندان به مباحث علمی آموزشی و تحصیلی ایجاد شده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید.

اجتماعی

این تالار برای اساتید،و علاقمندان به مباحث اجتماعی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

اقتصادی

این تالار برای اساتید و علاقمندان به مباحث اقتصادی ایجادشده است،سوال بپرسید،ایده مطرح کنیدوبه سوالات کاربران پاسخ دهید.

گردشگری

این تالار برای اساتید و علاقمندان به جاذبه های گردشگری ایجادشده است،مکانهای تفریحی و دیدنی را به اشتراک بگذارید،سوال بپرسید،ایده مطرح کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

روانشناسی

این تالار برای علاقمندان مباحث روانشناسی ایجاد شده است، سوال بپرسید، ایده مطرح کنید و باعشق به سوالات کاربران پاسخ دهید.

ایده

برای اینکه ایده هایتان نسوزد در این تالار به اشتراک بگذارید تا با تعامل با سرمایه گذاران تبدیل به محصول و در نهایت به تولید انبوه برسانید. همچنین صاحبان مشاغل که نیاز به طرحهای جدید دارند در این تالار مطرح نمایند تا از دیگر کاربران و ایده پردازان پاسخهای علمی و کاربردی بگیرند.

اختراع

تالار خرید و فروش اختراع با هدف ایجاد فضایی برای طرح ایده توسط ایده پردازان و تعامل آنان با سرمایه گذاران برای ثبت اخترع یا به تولید انبوه رساندن محصول و نیز ایجاد فضایی برای طرح سوال و ارائه پاسخ های علمی و کاربردی به سوال های مطرح شده توسط دیگر کاربران راه اندازی شده است.
برای فعالیت در آن ثبت نام کنید و عضو جواب اینجا شوید تا بتوانید اخترعات خود را به اشتراک بگذارید.و در صورت تمایل اختراع خود را با هماهنگی در فروشگاه جواب اینجا به فروش بگذارید.